Naše šperky nelepíme z “modelíny”!

Poměrně často se nám stane, že přijde email od zákazníka, který nakoupil šperky u konkurence s tím, jestli bychom mu neudělali opravu šperku z důvodu masívního vypadávání krystalů. Zpravidla se jedná o šperky, které jsou vykládány drobnými šatony.

My tyto šperky máme označeny modelovou řadou M4:

Náušnice Swarovski kuličky Náušnice Swarovski SrdceNáušnice Swarovski Srdíčko

Konkurence mu nárok na reklamaci zamítla, neboť dle jejich vyjádření zákazník porušil reklamační podmínky a nabídla mu opravu šperku, která finančně přijde stejně jako nákup nového šperku.

Ale ono je to trochu jinak.

Už předem totiž bylo jasné, že k těmto problémům dojde. Na vině nebyl zákazník a jeho nešetrné zacházení, ale především použité materiály při výrobě šperků.

Právě výše uvedené šperky (vykládané drobnými křišťaly) se u konkurence vyrábějí z plastické hmoty! Ano hmoty!

A jak se tento šperk vyrábí?

Nejprve se vezme plastická hmota a cca 5 minut se prsty hněte, tak aby byla vláčná a průžná. Následně se z modelíny udělá budoucí tvar šperku, třeba kulička. Jakmile je hotový tvar, plastelína se rychle osází krystaly a spojí se s kovodílem, třeba háčkem s klapkou náušnic. A nyní se to nechá pořádně uschnout. A "šperk" je na světě.

Paradoxem je, že tyto "šperky" jsou prodávány stejně draho jako naše. Mimochodem, naše šperky se vyrábí technologií ručního lepení krystalů do předem odlitého kovodílu s galvanickou úpravou!

Proto, pokud se chcete ujistit o tom, že své peníze nevyhodíte oknem, vždy se ptejte jak a z čeho je šperk vyroben. Jakmile je šperk vyroben z plastické hmoty - nákup velmi dobře zvažte.

MenuX

Provozovatel webu, MHM Fashion s.r.o., se sídlem Zlatá ulička 240, Jablonec nad Nisou, 468 04, IČ: 22773312, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím