Ceník dopravného a balného
Způsob plateb a dopravy objednaných šperků a bižuterie:
Osobní odběr - pokud máte zájem vyzvednout si Vaší objednávku osobně (po platbě předem na účet), můžete tak učinit na adrese Zlatá ulička 240, 468 04, Jablonec nad Nisou. Nebo kontaktujte pí. Zuzanu Egrtovou na telefonním čísle 608 984 455 a můžete si domluvit předání v Liberci nebo Jablonci nad Nisou na místě, které Vám bude vyhovovat.


Zaslání na dobírku - v případě, že preferujete platbu na dobírku, Vaše objednávka bude vyřízena obratem. O odeslání zásilky budete informováni v den, kdy bude zásilka podána u České pošty.

V případě platby dobírkou - účtován poplatek 40,- Kč


Platba předem na bankovní účet - pokud jste zvolili jako způsob úhrady platbu předem, žádáme Vás o úhradu objednávky na b.ú. č: 2600233923/2010, vedený u společnosti Fio banka a.s. . Jako variabilní symbol částky uveďte číslo objednávky. Ihned po připsání částky na náš účet Vám bude zásilka expedována. O odeslání zásilky budete informováni mailem.
Způsoby plateb a poplatky:


Platba předem na BÚ - zdarma

Ceník a způsob dopravného pro doručení zásilky v ČR:
Česká pošta (doporučená zásilka) – Cena dopravného 50,- Kč
Česká pošta (obchodní balík - do ruky) – Cena dopravného 102,- Kč
Česká pošta (obchodní balík - na poštu) – Cena dopravného 93,- Kč
Česká pošta (EMS) – Cena dopravného 134,- Kč
PPL - Cena dopravného 102kč


Osobní odběr – ZDARMA - pouze úhrada předem na účet za objednané zboží (po předchozí tel. domluvě)

Ceník dopravného pro doručení zásilky na Slovensko:
Upozornění pro zákazníky ze Slovenska. Pro objednání šperků navštivte náš eshop:     www.mhm-fashion.eu


V případě, že potřebujete více informací o našich výrobcích kontaktujte nás na emailové adrese    egrtova@mhm-fashion.cz.

MenuX

Provozovatel webu, MHM Fashion s.r.o., se sídlem Zlatá ulička 240, Jablonec nad Nisou, 468 04, IČ: 22773312, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím