O firmě MHM Fashion s.r.o.

Vítejte v internetovém obchodě bižuterie MHM Fashion. Název firmy vyjadřuje spojení dvou českých šperkářů, Marcely a Mirka Heraleckých. Oba se výrobou bižuterie zabývají již 20 let. Mirek Heralecký je s problematikou výroby bižuterie více než dobře obeznámen také díky svému mnohaletému působení ve vrcholných managamentech závodů, zabývajících se výrobou bižuterního skla. Jejich zkušenosti a umělecká invence je zárukou, že na stránkách tohoto e-shopu naleznete opravdové skvosty.

 

Firma MHM Fashion nabízí kvalitní českou bižuterii s krystaly Swarovski Elements. Světově proslulý výrobce těchto komponentů, v dnešní době číslo jedna na trhu bižuterie, má kořeny u nás v Čechách. Zakladatelem firmy byl totiž Daniel Swarovski z Jiřetína pod Bukovou. V roce 1892 navrhl elektrický brusičský přístroj a stál tak u zrodu jedné z nejvěhlasnějších firem na našem kontinentě, zabývajících se výrobou bižuterie. Není divu, že je z Polska nebo Turecka trh s bižuterií zaplavován nejrůznějšími napodobeninami, neoprávněně používajícími značku Swarovski.Tato značka je totiž zárukou dlouholeté tradice a ověřené kvality.

 

MHM Fashion nabízí šperky a bižuterii, která je osazena krystaly ze dvou zdrojů. Tím prvním je výše zmíněná bižuterie a šperky s komponenty Swarovski Elements. Dalším dodavatelem kamenů je přední světový producent broušeného křišťálu Jablonecká Preciosa.

 

Šperky, které u nás můžete zakoupit, jsou výjimečné svou originalitou, která jim zajišťuje přední místo na trhu s bižuterií v české republice. Bižuterie MHM s krystaly Swarovski je specifická svým nadčasovým designem, který vhodným způsobem doplňuje charakter svého nositele.

 

Díky propracovanému systému ruční technologie, která se opírá o dlouholeté zkušenosti a praxi, jsou výrobky MHM Fashion dodávány na trh ve vysoké kvalitě a přitom s velmi zajímavou cenou pro koncové zákazníky.

 

Bižuterie a šperky s komponenty  Swarovski Elements je v současnosti bezesporu tím nejoriginálnějším dárkem pro Vaše nejbližší i pro Vás. Budeme rádi, pokud se náš obchod stane vašim dobrým a spolehlivým partnerem.

MenuX

Provozovatel webu, MHM Fashion s.r.o., se sídlem Zlatá ulička 240, Jablonec nad Nisou, 468 04, IČ: 22773312, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím