Šperky s krystaly Swarovski se slevou - výprodej některých druhů našich šperků Swarovski Elements

 

Naše společnost si Vám dovoluje představit výprodej některýchdruhů šperků, které jsou dekorovány krystaly společnosti Swarovski.

Jak je to tedy s onou výhodností nabídek na slevových portálech?

Nejčastější obchodní triky, které jsou při prodeji šperků se slevou na lsevových portálech užívány:

  • Umělé navýšení ceny v mateřských eshopech u produktů, které mají jít do slevové akce.
  • Použití výrazně menších krystalů. Mnoho obchodníků spolehá na to, že z fotografie šperku nejde jednoznačně určit velikost přívěsku či náušnic. Běžnou praxí je, že se odkáže na cenu soupravy, kde je velikost krystalů 28 mm u náhrdelníku a 18 mm pro náušnice a nabídne se 50% sleva za vizuálně stejnou soupravu. Rozdíl je ale zásadní. Místo 28 mm zákazník dostane 18 mm a místo 18 mm pouhých 10 mm. Dokonce jsme zaznamenali akci, kde celá souprava byla osazena 10 mm srdíčky.
  • Použití nekvalitních a levných kovodílů. Protože obchodník chce na slevové akci co nejvíce vydělat a zároveň musí dát min. 20% z ceny take slevovému portálu, je nucen výrazně snížit náklady na výrobu šperku. To ovšem nejde jinak, než že použije výrazně horší komponenty. A tak jsou k vidění komponenty s horší či žádnou galvanickou úpravou. Další neduh, které tyto levné kovodíly mají, jsou nevzhledné pájené spoje, které při dlouhodobém nošení zpravidla praskají.
  • Další možností jak stačit cenu dolů je užití neznačkových lepidel. Což má pouze jediný následek a tím je vypadávání krystalů.

Toto všechno při nákupu našich šperků na webu neriskujete. Šperky, které nabízíme se slevou jsou ve stejné kvalitě, jako na tomto eshopu. Navíc, naše šperky máme skladem, takže po aktivaci slevy a uhrazení voucheru je šperk okamžitě odesílán na Vaší adresu. Rozhodně nebudete čekat na Váš balíček třeba 3 týdny, což se běžně děje u konkurenčních nabídek.

Hlavní výhody nákupu na našem webu šperků s krystaly swarovski ve slevě:

  • Reálná a tedy pravdivá sleva z koncové ceny na eshopu
  • Vysoká kvalita šperků
  • Dárkové balení každého zakoupeného šperku

Poskytuje tyto slevy:

  • Výprodejové – do této kategorie zařazujeme výrobky, které stahujeme z nabídky. Reálná sleva se pohybuje okolo 50%
  • Stálé – běží celoročně, možnost nákupu se slevou okolo 20%. Do těchto slev jsou zařazovány výrobky s méně obvyklými barevnými variantami výrobků. Typické barevné odstíny Topaz, Light Peach apod.
  • Příležitostné – slevy, které jsou aktivovány vždy k nějaké události. MDŽ, Svatý Valentýn, Vánoce apod. Průměrná výše slevy je 30%.

 

Výhodný nákup značkových šperků s krystaly Swarovski – pouze na našem webu

MenuX

Provozovatel webu, MHM Fashion s.r.o., se sídlem Zlatá ulička 240, Jablonec nad Nisou, 468 04, IČ: 22773312, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím